הבלסקה קורונה – Havelská Koruna

*תמונה מהאתר של המסעדה

ברוכים הבאים לגן עדן של המטבח הצ'כי.
מסעדת Havelská Koruna מתמחה במטבח צ'כי מסורתי, ממוקמת במרכז העיר, קרוב לשוק המרכזי. המגוון הרחב של המנות הוא ייחודי לא רק בפראג, אלא גם בצ'כיה עצמה. הלקוחות יכולים לבחור לפחות מ-40 מנות שונות מדי יום. התפריט היומי מורכב מ-25 מנות, שהן ללא ספק חלק מהמטבח הצ'כי המסורתי.

בירה צ'כית איכותית הינה השלמה הכרחית למנות צ'כיות טעימות. המסעדה מגישה בירה מהחבית 10 ° Gambrinus ו 12 ° Plzeňský Prazdroj.


מיקום: Havelská 501, Staré Město, Praha 1

אתר:www.havelska-koruna.cz

שעות פעילות: כל יום מ 10:00 עד 20:00


רשת המסעדות קוזלובנה – Kozlovna

*תמונה מקוזלובנה

רשת מסעדות של מבשלת בירה הגדולה של צ'כיה – קוזל (ממילה צ'כית Kozel – עז). מסעדות בסגנון מיוחד – הכל עשוי בשילוב עם חומרים מעץ, עור, מתכת ופסלים של עז ומעוררים אווירה נעימה ובלתי נשכחת. כאן מגישים אוכל צ'כי נהדר עם מתכונים קלאסיים, המבוססים על שיטות ביתיות מסורתיות עם דגש על טריות – ללא שימוש בחומרי טעם ותוספים מלאכותיים.

רק בקוזלובנה תוכלו לשתות בירה קוזל מהטנק ( מיכלים אשר שומרים יותר טוב על טמפרטורה וטריות של הבירה) ובירות מיוחדות של המבשלת כמו קוזל לא מסונן, קוזל כהה, קוזן 11 ועוד…


מיקום: בכל פראג

אתר: https://kozlovna.cz

*מיקום של הסניף המרכזי


או פלקו – U fleků

מבשלת הבירה והמסעדה U Fleků בפראג היא אחת המונומנטים התרבותיים הצ'כיים המפורסמים ביותר יחד עם מצודת פראג וכיכר העיר העתיקה, הרי היא הוקמה בשנת 1499. מבשלת U Fleků היא אחת ממבשלות הבירה המעטות במרכז אירופה בה בושלה בירה ללא הפסקה במשך יותר מ-500 שנה.

או פלקו הוא גם מקום של חוויות קולינריות. הצוות של המטבח המודרני יענה על הדרישות של אפילו הגורמט הנבונים ביותר על ידי הצעת מנות צ'כיות מסורתיות.רשת מסעדות Potrefená husa

*סרטון של מסעדת הוסה

רשת מסעדות של מבשלת בירה סטרופרמן (Staropramen), אשר פועלת בפראג מאז 1998 ומאוד פופולארית אצל מקומיים.

במסעדות יש מבחר גדול של בירות מהחבית של מבשלת Staropramen: בהיר (Světlý), כהה (10° tmavé), לא מסונן (12° nefiltrovaný ležák), קוקטיילים לבירה (Staropramen Cool Lemon), מעניינים במיוחד: בירה כהה (°Granat 12), בעלת צבע רימון.

כאן תוכלו גם לטעום אוכל צ'כי קלאסי: ברווז צלוי, מרק בלחם, גולאש ועוד. בנוסף ל"קלאסיקות ", מתקיימים אירועים קולינריים לפי נושאים מדי חודש (למשל,חודש האספרגוס). כל המאכלים טעימים מאוד, הם מוכנים ממוצרים טריים לחלוטין.

בפראג יש כמה מסעדות פוטפרנה הוסה. המפורסם ביותר נמצא במפעל של Staropramen בפראג 5 (כתובת למעטה במפה).×

Hello!

Click one of our contacts below to chat on WhatsApp

× נשמח לעזור