טיול לעיירת נופש – קרלובי וארי

תוכנית משוערת של הטיול:

  • יוצאים ב 9:30 בבוקר מפראג, כולל איסוף מהמלון עם מדריך דובר עברית.
  • שעה וחצי נסיעה לקרלובי וארי עם עצירה בדרך. הנסיעה עצמה דרך כפרים צ'כיים קטנים.
  • בעיר יש סיור מודרך של שעה וחצי. עוברים דרך כל המקומות החשובים של העיר כמו קולונדות, מעיינות, ספא מומלץ, גייזר הראשי ועוד.
  • זמן חופשי עד 16:00 שבו תוכלו לעלות למגדל תצפית דיאנה דרך הרכבל או להסתובב בעיר הציורית.
  • ב 16:00 יוצאים לכיוון פראג וב 18:00 נהיה בדלת המלון שלכם.

מחיר הטיול: 45€ לאדםקצת על קרלובי וארי

קרלובי וארי (Karlový vary), הידועה גם בשמה הגרמני קרלסבאד (Karlsbad) היא עיר מרפא ונופש מפורסמת במערב בוהמיה שבצ'כיה. העיר ממוקמת כ-130 ק"מ מערבה מפראג ובה נמצאים תריסר מעיינות חמים של רחצה במרחצאות שלהם יצאו מוניטין כבעלי כוחות מרפא.

המסורת מספרת שהמעיין הראשון במקום התגלה במאה ה-14 על ידי הקיסר קארל הרביעי בעת שהיה במסע ציד, ומכאן השם קרלסבאד ואחר כך קרלובי וארי.


אטרקציות נוספת בעיר

גבעת דיאנה ופוניקולר

תושבי קרלובי וארי אומרים: "מי שלא היה בדיאנה לא ראה את קרלובי וארי." זוהי נקודת תצפית יפה שממנה ניתן להשקיף על העיר וסביבתה. על הגבעה יש מגדל בן 100 שנה, שאפשר לעלות עליו חינם, מסעדה עם מטבח צ'כי ובית פרפרים. על הגבעה מומלץ לעלות בעזרת פוניקולר, שמעלה תיירים כל 15 דקות על הגבעה.

מוזיאון הזכוכית "מוזר"

מפעל ניפוח הזכוכית של מוזר מזמין את אורחיו להכיר את ההיסטוריה של המפעל, שיש לו יותר מ -150 שנות היסטוריה. מפעל זה מפורסם בכל רחבי העולם בשל תוצריו, אשר היו אצל המלוכה בכל אירופה ועד היום משתמשים בחגיגות עבור אורחים בכירים במדינות שונות. המוזיאון מציג מגוון רחב של דוגמאות של מוצרים שהמפעל מייצר במשך יותר ממאה שנים, כולל מוצרי קריסטל חדשים ומובחרים.

מוזיאון יאן בכר

לליקר צ'כי בכרובקה, אשר מפורסם בכל העולם, מוקדש מוזיאון שלם בקרלובי וארי. בכרובקה בהתחלה הייתה תרופה שנועדה לשפר את מערכת העיכול ורק אחר כך הפכה לליקר אהוב על ידי המקומיים, בגלל הטעם המיוחד שלו. בכרובקה עשוייה מצמחים ומים של קרלובי וארי ותושבי העיר מחשיבים אותה כאחד המעיינות של קרלובי וארי.


ממליצים עלינו


אולי זה יעניין אותך

×

Hello!

Click one of our contacts below to chat on WhatsApp

× נשמח לעזור