טיול יומי לפארק מירקולום ובוטניקוס

תוכנית משוערת של הטיול:

  • 8:30-9:00 – איסוף מהמלון ונסיעה לבוטניקוס
  • 9:00-11:30 – הגעה לבוטניקוס – כפר מימי הביניים. זמן חופשי בכפר.
  • 11:30 – יוצאים לכיוון פארק מירקולום – "Park Mirakulum".
  • 12:00-16:00 – הגעה לפארק מירקולום וזמן חופשי לילדים.
  • 16:00-16:30 – חזרה למלון בפראג.

מחיר הטיול: צור קשר


בוטניקוס – כפר מימי הביניים

כ-35 ק"מ מפראג נמצא כפר קטן בוטניקוס – אטרקציה לא רק לילדים, אלא גם למבוגרים. הכפר מחזיר אתכם חזרה לימי הבניים ומראה לכם איך היו חיים אנשים באותה תקופה במרכז אירופה.

הכפר הוקם בשנת 1999 על ידי נשיא צ'כיה לשעבר ואצלב האוול. לבונים לא שמו מטרה לבנות מחדש יישוב מסוים, אלא להקים מרכז היסטורי-תרבותי, לכן נעשה שימוש רק בטכנולוגיות וחומרים מסורתיים כמו עץ ואבן. תקופת ימי הביניים מודגשת במיוחד על ידי בגדי הצוות והכסף המקומי (בכפר משלמים בכסף ישן אשר נקרא גרושי). גרושי תוכלו לקנות בכניסה לכפר, גרושה 1 עולה 10 קרונה צ'כית.

הכיכר המרכזית של הכפר הופכת באופן קבוע לאתר של הופעות תיאטרליות, מופעי בובות וחגיגות עם אקרובטים. יש הזדמנות ייחודית להתאמן בחץ וקשת, לנסות להכין חבלים, כלי חרס, עבודות חוט, נרות, סבונים, נייר או לבקר בכלא ולהיות אסיר מאותה תקופה.

בנוסף לכל האטרקציות, תוכלו למצוא כאן בשמים אורגניים וקוסמטיקה של חברת Botanicus: קרמים, שמנים, סבונים, מסכות, שמפו ועוד. כל המוצרים של בוטניקוס מיוצרים במקום מחומרים צמחיים הגדלים כאן.

הבוטניקוס פתוח מאפריל עד ספטמבר.

מחיר כניסה למבוגר 100 קרונה.

לילדים/סטודנטים/קשישים – 60 קרונה.


פארק מירקולום

פארק מירקולום הוא אגדה אמיתית לילדים ולמבוגרים, ש יש בו הכל – מטירות, מבוכים ומרכז רכבלים ועד מיני גן חיות ועולם מים. הפארק ממוקם בעיר מילוביצה בחלקה המרכזי של צ'כיה, כ-40 ק"מ מפראג.

בפארק מירקולום תמצאו מגרש משחקים ביער וגן חיות קטן, טרמפולינות ענקיות ונדנדות, מרכזי טיפוס, מבוך תת קרקעיים ומסילת רכבת, המחברת את הפארק עם אזור הכשרת הטנקים הסמוך.

אטרקציות מרכזיות של הפארק

הטירה

המאפיין הדומיננטי של הפארק כולו הוא טירת עץ עם שמונה מגדלים, גשרים תלויים, מגלשות ומגדלי תצפית בגובה של עד עשרה מטרים. בטירה יש גם ביצורים ומערכת של יותר מחצי קילומטר של מעברים תת קרקעיים.

הטרמפולינות והמבוך

עם זאת, לפני שתגיעו לטירה, ככל הנראה "תתקעו" באחת משלושת הטרמפולינות המתנפחות הענקיות. אתה עלול גם להיתקע במבוך טבעי, שם מחכה לך קילומטר של מסדרונות שזורים זה בזה.

מרכז טיפוס

אטרקציה נוספת היא מרכז החבלים הגדול ביותר בצ'כיה, בו כל המשפחה יכולה לבדוק את המיומנות שלהם. טיפוסים טבעיים ענקיים מלאים בגשרים תלויים, שבילי חבלים ומכשולים מחכים לכם שם.

עולם המים

כאן תוכלו למצוא מים נופלים, מתיזים וזורמים. המשטח הלא אחיד מעורר את זרימת המים דרך הנוף. ילדים יכולים לקבוע ולשנות את כיוון זרימת המים.

נדנדות ענקיות

אחרי רשימה זו, איש לא יופתע מאטרקציה אחרת, שהם נדנדות ענק של 12 מטר. ילדים ומבוגרים ייהנו כאן. ואין צורך לדאוג. למרות ממדיו הקיצוניים, הבטיחות קודמת לכל.

ועוד…

בפארק תוכלו למצוא שבלי טבע, מיני גן חיות, טנקודרום, הסמוך לפארק.


מפה של מירקולום


אולי זה יעניין אותך

אוכל ישראלי בפראג
אוכל ישראלי בפראג

טיול לקרלובי וארי

התיאטרון השחור

×

Hello!

Click one of our contacts below to chat on WhatsApp

× נשמח לעזור